Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 46 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 1 Skrivenih i 43 Gosta :: 2 Provajderi

Brave Heart, Храст

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Check 123 i Europeana - kultura, umetnost, istorija...
Danas u 8:05 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Danas u 6:54 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Danas u 6:46 pm od Brave Heart

» Fotografija nedelje
Danas u 6:33 pm od Храст

» Misao dana
Danas u 6:15 pm od Храст

» Filmske novosti...
Danas u 6:13 pm od Brave Heart

» Vesti - književnost...
Danas u 6:10 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Danas u 6:06 pm od Brave Heart

» Crtež
Danas u 6:05 pm od Poli

» Moj izbor
Danas u 5:54 pm od Poli

» Bekstvo od realnosti
Danas u 5:54 pm od Храст

» Akvarel
Danas u 5:50 pm od Poli

» Vesti iz sveta astronomije...
Danas u 5:47 pm od Brave Heart

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Slobodan Milošević

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Slobodan Milošević

Počalji od Avramova taj Ned Jan 23, 2011 1:47 pm

@Debilko

Nema potrebe ikoga optuživati za dupli nik. Veruj da je tako. :nnn:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Ned Jan 23, 2011 2:20 pm

Avramova ::@Debilko

Nema potrebe ikoga optuživati za dupli nik. Veruj da je tako. :nnn:
Taman sam poverovao,kad oni pobegoše.
Ko da im je Mladić tata.

Debilko
Član
Član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 54

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SKYKING taj Ned Jan 23, 2011 2:54 pm

Pobeze profesor sa casa! To jos nisam video!
Kaze i da vidi duplo! Oce to kad skoci pritisak od masne gibanice i/ili lose rakije...
A taman je hteo sa mnom da razgovara preko nisana. QQ...
Hajde da ga razumemo! Nije covek uzeo oruzje u ruke jer se kao "superprofa" goloruk borio sa tenkovima...
No tema je Slobodan Milosevic... Covek o kome se jos uvek pise, analizira i koji je kao i svaki drugi covek imao i vrlina i mana ali nije nikada bio jajara i izdajnik kao neki o kojima je bolje prekinuti pricu jer je njihova prica davno ispricana.
Ako su srpske svetinje kralj, Draza i Djindjic dozvolite da vam predlozim da na tu listu dodate i superprofu!

BTW, ko moze da nam navede neki relevantan podatak, od bilo kog ucesika, da je SM prodao Krajinu, kako rece, i osta ziv, Digitalni Mandrak.

SKYKING
Član
Član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 23, 2011 3:07 pm

Imam utisak da su neki zaboravili da se ovde ne toleriše upotreba psovki i uvreda; sa ovim podsećanjem završavam uvod, nadajući se da će to biti dovoljno da se diskusija vrati na civilizovani nivo.

Jedno obaveštenje Debilku; ti nemač dovoljno informacija da bi izvlačio zaključke koje izvlačiš. Eto, recimo- to oko Ćuruvije. Najviše od svega bih voleo da se sazna ISTINA o tome ko ga je ubio, a najviše zašto. Uveren sam da bi ti to zapušilo usta "za vjeki"- ne bi imao obraza da zineš više- jer je direktno povezano sa svim o čemu ovde i u ovoj zemlji pričamo. Pre ili kasnije će se saznati; to je isuviše pikantno da bi se sačuvalo od javnosti.
No, nikako da čujem- čime ti opravdavaš ove briljantne rezultate DOS-a? Izgleda, opet Miloševićem? Jel' on to ustaje noću iz groba, pa razgrađuje šta oni preko dana sazidaju? vi vi, koji tako savršeno znate sve o njemu, njegovim namerama i bolesnoj ideji o tome da se ponaša kao predsednik države i radi po Ustavu- želim samo jedno: da što pre saznate istinu. Ma kakva ona bila.

Fristajlo
Član
Član

Broj poruka : 19651
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Jan 23, 2011 3:48 pm

BTW, ko moze da nam navede neki relevantan podatak, od bilo kog ucesika, da je SM prodao Krajinu, kako rece, i osta ziv, Digitalni Mandrak.

Kolone izbeglica su relevantan podatak...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SKYKING taj Ned Jan 23, 2011 4:09 pm

Jasno je tebi pitanje ali se pravis...
Veruj ti i dalje u tu laznu pricu koja je imala svoje poreklo i svrhu....
Ja mislim da je Miilosevic pogresio sto nije mobilisao Debilka. Covek je bio, po svemu sudeci, spreman da se bori...
Pozvao bi svoje prijatelje iz NATO preko B92 da pomognu Srbima... Profesor je to... Oko njega bi se okupila sva inteligencija i krenula da brani zasticene zone UN...

I kralj bi dao podrsku iz Londona... na engleskom naravno da je ceo svet razume...

SKYKING
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Jan 23, 2011 4:34 pm

Jel imas ti relevantne podatke za tu tvrdnju ili da ti verujem na rec...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 23, 2011 4:55 pm

digitalmandrak ::
Kolone izbeglica su relevantan podatak...
Majku mu!? A ja sve vreme mislio da oni beže od "hrvatskih domoljuba"!
Hvala, Digi, oči si mi otvorio...
Mada mi je još uvek nekako nejasno ono Debilkovo; Sloba je američki čovek, i sve što radi, radi protiv Srba i srpskog interesa, a onda ga Ameri skenjaju u Hagu?
A... da nije taj Hag, u stvari- pod našom kontrolom, pa ih mi, u stvari, samo malo zezamo?
To, što je posle par godina Franjin izaslanik sam javno rekao da je u Karađorđevo POSLAT da zamajava Miloševića- to ste nekako zaboravili, a? Zgodna varijanta selektivnog pamćenja- pamtite samo ono što poštapa tu fantazmagoriju zvanu- Sloba je za sve kriv, a mi ništa nemamo sa ovima danas, osim što smo ih doveli na vlast...

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Jan 23, 2011 6:27 pm

Fristajlo :: Sloba je za sve kriv, a mi ništa nemamo sa ovima danas, osim što smo ih doveli na vlast...

Pa odakle sam ja mogla znati kakvi su ovdašnji, tj. oni koje smo doveli na vlast? Sećam se samo da sam upropastila šerpu koju sam dobila od pok. babe kao svadbeni dar (emo celje) i da su rekli da ćemo lako skinuti ove samo kada smo skinuli Slobu. Ja poverovala, šta ću drugo.

Čitajući šta pišete, meni sada ništa nije jasno. Ko je čiji čovek, ko je za koga radio, čiji je Hag i te stvarčice.

Znam samo da mi se SM nikako nije dopao jer je rekao da će podneti ostavku ako zbog njegove vladavine bude i jednom gradjaninu nešto zafalilo. A onda je došao gradjanski rat i prazni rafovi, a on ni "o" od ostavke. E, tu sam shvatila da je lažov, bog da mu dušu prosti, a lažove ne volim nikako.

I naravno, žao mi je što nije skončao kao ostali, pa nije samo on bio neobjašnjiv dobronamernom gradjaninu. : :hulahop:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 23, 2011 6:41 pm

Avramova

Pa odakle sam ja mogla znati kakvi su ovdašnji, tj. oni koje smo doveli na vlast? Sećam se samo da sam upropastila šerpu koju sam dobila od pok. babe kao svadbeni dar (emo celje) i da su rekli da ćemo lako skinuti ove samo kada smo skinuli Slobu. Ja poverovala, šta ću drugo.
Mogla si znati, da si odlučivala razumom, a ne srcem. Nije da niko nije pričao, samo, nisu bili tako leporeki... Inače, "Emo Celje" su dobre šerpe- ja imam i dan-danas neke...

Znam samo da mi se SM nikako nije dopao jer je rekao da će podneti ostavku ako zbog njegove vladavine bude i jednom gradjaninu nešto zafalilo. A onda je došao gradjanski rat i prazni rafovi, a on ni "o" od ostavke. E, tu sam shvatila da je lažov, bog da mu dušu prosti, a lažove ne volim nikako.
Sad ponovo, ali pažljivo pročitaj boldovani deo, i- kazaće ti se... Ne verujem da ćeš i ti njega kriviti za sankcije, rat, izbeglice... Pokušao je - nije uspeo. Nije izračunao silu koja je bila protiv njega, ali i nas- i ta loša procena može se opravdati, vrlo objektivno; no, to je neka druga priča...

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SKYKING taj Ned Jan 23, 2011 6:43 pm

digitalmandrak ::

Jel imas ti relevantne podatke za tu tvrdnju ili da ti verujem na rec...
Ako se dobro secam, a secam se, ja nisam izneo tu nebulozu o prodaji Krajine nego ti pa je nekako logicno da je na tebi da to na neki nacin potkrepis.
To siroko rasireno verovanje, koje se lako primilo u narodu, pokusava da opravda ozbiljne propuste krajiskih Srba i pronadje krivca za pad Krajine. Najbolji izbor je Milosevic. Lepo zvuci, a jos lepsi slag na tortu je prica da je samo Milosevic trebao da naredi i da bi vojska, sa Debilkom na celu, krenula u odbranu necega sto odavno niko nije branio. Zasto???
Ovim ostaje po strani pitanje... gde je u celoj prici strani faktor!? Politicki se diskredituje samo Milosevic.
Retki su posteni ljudi koji su objavili kako i koliko su pomoci dobili iz Srbije i kako i koliko su tu istu Srbiju ucenjivali. Cena koju je platio narod u Srbiji kroz sankcije je nama dobro poznata.
No za mene je srpski korpus jedno i jedino i nikada necu meritii ciji je, da proste dame, veci... doprinos!

razmisli mandrak... Da cujemo prvo te bajke iz Karadjordjeva ...

SKYKING
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 23, 2011 6:54 pm

SKYKING ::
razmisli mandrak... Da cujemo prvo te bajke iz Karadjordjeva ...
Ma, Mandrak misli (bar pretpostavljam) na navodni dogovor između Slobe i Franje o podeli BiH, a da se Hrvatskoj prepusti RSK; to je priča kojom su mnogi operisali, ali- bez ikakvih dokaza. Hrvati su to lansirali iz vrlo jednostavnog razloga- da diskredituju Miloševića i oslabe njegovu poziciju i spolja i unutra, što im je i uspelo.
No, sve i da je tako- šta bi onda sa tom podelom Bosne? I u tom scenariju- opet Milošević kriv, iako je ne podelismo!? Dakle, opet kriv prevareni, a ne prevarant?
Sve se te priče svode na negiranje stranog učešća u sukobima, koji je, u stvari, ključan; sve se ovo dešavalo po scenarijima, instrukcijama i potpunom kontrolom zapadnih sila, koje su htele da se instaliraju ovde, pre nego što Rusija ojača do mere da to spreči. Geostrateški, ovaj deo sveta ima izvesnu važnost, i to je šifra preko koje se sve što se ovde događalo (a i dalje događa) može shvatiti poslednjih 100 godina balkanskih sukoba.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Jan 23, 2011 6:56 pm

To, što je posle par godina Franjin izaslanik sam javno rekao da je u Karađorđevo POSLAT da zamajava Miloševića- to ste nekako zaboravili, a?

Ma da...Trebao je da kaze:Decki,"Bljesak' i "Oluja" nisu brilijantne pobede hrvatske vojske,vec dogovor slobe i krivoustog...

SKYKING

Znaci,da ti verujemo na rec...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 23, 2011 7:12 pm

Kako god okreneš, ovde će se svako svome Bogu klanjati;pa me posle pitaju što sam ateista...

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Jan 23, 2011 7:13 pm

Izgleda...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Ned Jan 23, 2011 8:46 pm

Krunski dokaz saradnje je puštanje Arkana iz zatvora na interveciju vlasti iz Beograda, da bi samo posle nekoliko dana za njim raspisana poternica.
Čovek uhvaćen sa punim kombijem kokardi propagandnog materijala,a na severu u isto vreme zabranio ciganima da pevaju četničke pesme.
Nameštao izore u Krajini,jedni te isit sedam puta ponavljani u vreme kada je Babić pa u nemilost,a svi smo svedoci da je sve vreme išla antikampanja na RTS-u.Ma nije se pominjala više naša opozicija,samo pljuvanje Babića.Da li se Fri sećaš toga.Kampanja je upravo vođena kao da je preuzeta obaveza da se izvede do kraja.A pri tome,u vihoru rata,glasovi iz Zagreba i Beograda,o tome kao se mora uspostaviti saradnja.Kako Hrvatska neće priznati izbore ako to neće Srbija,Pri čemu se znalo da izbore za Srpsku Krajinu Zagreb nema šanse da prizna jer bi na taj način priznao i tu tvorevinu.
Dalje,da li se sećate kada je Mladić sam istupio i podneo ostavku.Naravno,po zadatku Miloševića,jer ga je zatim sve čekalo u Beogradu,uključujući i telohranitelje.Sada mala digresija.Putu u Knin jedini moguć je išao sa dela Republike Srpske koja se u to vreme hranila uz pomoć saradnje sa Hrvatskom. JEdan od ustupaka je bilo napuštanje Petrovca i Drvara.Tako je pao Knin.Mladić odbija naređene Karadžića,dolazi u Beograd sa obećanjem da će to sve obelodaniti.Ipak,posle prijema kod Miloševića,prosužava svoj miran život i pristaje da niša ne priča o tim stvarima.
Za veme Oluje,Šarinić sa jedne strane,Mikulić sa druge,svedoče i sve3 se poklapa.
Sreli su se kod Slobe u kabinetu.Oboje ne vezano jedan od drgog citiraju Slobine reči kojima Mikelića nudi da im se pridruži i uzme viski.Kao snaći će se.jak je to narod uz smeh.
Naredba da kolone izbeglica ne smeju u Bg.Nije im se smelo ni prilaziti.Ja sam prišao pošto sam na putu prema Aerodromu se zaustavio i tom prilikom dobio pendrek po leđima.Uspeo sam ljudima da dobacim dva pakla Marlbora.
A amoubistvo Jovana Raškovića i njegov interviju dve večeri pre toga.Direktna optužba Miloševića.Iskren sam i govorimi o samoubistvu jer je ta namera kod Raškovića bila očigledna tokom intervijua.Ali je još gore ako je bilo ubistvo.O prirodnoj smrti nema govora.Jer je čovek to najavio.Poznato je svega par primera u svetu ljudi koji su predvideli svoju smrt,tako da je smešno da to posmatramo na taj način.ALi sve je moguće.
A skrivanje ovih činjenica su i dan danas produkt dila i dogovora između Srbije i Hrvatske.Možete zamisliti da se sazna,branitelji kojih j enajviše po glavi stanovnika u jednoj zemlji bi tim činom postali pozorišni satatisti,koji su nesvesno samo igrali svoje uloge u isceniranoj groteski.
Milion činjenica tu postoje i sve je jasno.Ipak,nekom odgovara da to i dalje bude zamagljeno.Ne želim da govorim o Hrvatskoj i Srpskoj vojsci.Tvrdim da Hrvatska vojska ne bi mogla da istera ni onaj goloruki narod u celosti.Razgovarajte sa ljudima.Kako su pozivani i obaveštavani da se krene.Bukvalno skupljani po biračkim spiskovima.A arhivu i sve dokumete je preuzela marionetska vlast iz Beograda.I samo je telefonom javljano ljudima šta da čine.
Zaista ovakva neobaveštenost me iznenađuje,Ili je to namerna provokacija.A ove činjenice,nisam čuo od jednog čoveka,nego najmanje od njih deseti ista priča.
Takođe,ubistvo Giške sa vodotornja u Gospiću je Miloševićevo delo.
Najpre je proganjan u Beogradu kao divlja zver.Bio sam prisutan.Da bi posle nekolika dana mu dozvoliki da povede Srpsku Gardu put Gospića.SLušao sam i njegov oproštajni govor na sahrani Belog.Svima je bilo jasno da će poginuti,i njemu samom.Posle dva dana od stupanja u Gospić,jedan jedini snajperski metak je pogodio njega.Zna se cela ekipa koja je u to vreme bila na vodotornju.Kao i činjenica da su dvojica snajperista iako je pucao samo jedan,posle sedam dana u Milanu podigli novčane nagrade.Štta mislite od koga.Sigurno ne od svoje komande iz Zagreba.

Debilko
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 23, 2011 9:27 pm

Debilko
Krunski dokaz saradnje je puštanje Arkana iz zatvora na interveciju vlasti iz Beograda,
Nisi ni blizu, ali- ni blizu...

Da li se Fri sećaš toga.Kampanja je upravo vođena kao da je preuzeta obaveza da se izvede do kraja.A pri tome,u vihoru rata,glasovi iz Zagreba i Beograda,o tome kao se mora uspostaviti saradnja.Kako Hrvatska neće priznati izbore ako to neće Srbija,Pri čemu se znalo da izbore za Srpsku Krajinu Zagreb nema šanse da prizna jer bi na taj način priznao i tu tvorevinu
Da, sećam se. Babić je bio prilično drzak za nekog ko traži pomoć; sećaš li se ti toga? Ne znaš dovoljno za takve zaključke.
Dalje,da li se sećate kada je Mladić sam istupio i podneo ostavku.Naravno,po zadatku Miloševića,jer ga je zatim sve čekalo u Beogradu,uključujući i telohranitelje.Sada mala digresija.Putu u Knin jedini moguć je išao sa dela Republike Srpske koja se u to vreme hranila uz pomoć saradnje sa Hrvatskom. JEdan od ustupaka je bilo napuštanje Petrovca i Drvara.Tako je pao Knin.Mladić odbija naređene Karadžića,dolazi u Beograd sa obećanjem da će to sve obelodaniti.Ipak,posle prijema kod Miloševića,prosužava svoj miran život i pristaje da niša ne priča o tim stvarima.
Brate, pa ti si politički inženjer bez premca! kako ti iskonstruišeš, to je čudo...
Za veme Oluje,Šarinić sa jedne strane,Mikulić sa druge,svedoče i sve3 se poklapa.
Sreli su se kod Slobe u kabinetu.Oboje ne vezano jedan od drgog citiraju Slobine reči kojima Mikelića nudi da im se pridruži i uzme viski.Kao snaći će se.jak je to narod uz smeh.
..a ti si im bio stenograf... Idi, bre, čoveče, zar ne vidiš koliko je to sve providno?
Naredba da kolone izbeglica ne smeju u Bg.Nije im se smelo ni prilaziti.
Ja prilazio, pričao sa ljudima; muka i jad, nikom se ne ponovilo. To jeste sumnjivo- gurali su ih na Kosmet.
A amoubistvo Jovana Raškovića i njegov interviju dve večeri pre toga.Direktna optužba Miloševića.
Hm... Kako to onda kćer tog istog Raškovića ministar u Slobinoj vladi? Natežeš, previše...
A ove činjenice,nisam čuo od jednog čoveka,nego najmanje od njih deseti ista priča.
E, vidiš, ja i sam pričao sa nekima; i čuo mnogo drugačije priče. I ove tvoje, ali i drugačije; ja ne biram kojoj ću verovati, jer mi se dopada kako zvuči, spram mojih htenja. Ne verujem ni jednoj, nego analiziram.
Takođe,ubistvo Giške sa vodotornja u Gospiću je Miloševićevo delo.
Znaš od čega je taj čovek živeo i čime se bavio?
-----------------
Sad tek shvatam koliko toga ne znaš, i koliko nabadaš... Nema veze, bar si mi jasniji.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Ned Jan 23, 2011 10:05 pm

I najzad još jedan dokaz,
Gde je Arkan bio kad je bila Oluja.
Pri tome je izvršavao Slobina naređenja i kao po specijalnom zadatku na Kosovu koje je tada bilo potpuno mirno.
Sam je rekao da je pregovarao oko prodaje fudbalskog kluba Prištine čiji je bio vlasnik.

Ovo sve znaš,ali očigledno tražiš dokaze od sudskih veštaka koje ja nemam.NIsam ja udbaš,ja sam običan građanin kojji skuplaj informacije i pravoi verziju u svojoj glavi.A zatim istu provera u rrazgovoru s aobičnim ljudima a nekim iz raznoranih službi.
Pozdrav Fri.

Debilko
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dimitrije taj Ned Jan 23, 2011 10:31 pm

Debilko ::

Jel' ovo pismeni zadatak nekog učenika dvojkaša? Obori ti to profo, Srpčad mora biti potkovanija u znanju novije istorije. :kapa:

Poslednji izmenio Orhideja dana Ned Jan 23, 2011 10:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Skraćenje citata)

Dimitrije
Član
Član

Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 23, 2011 11:03 pm

Debilko ::NIsam ja udbaš,ja sam običan građanin kojji skuplaj informacije i pravoi verziju u svojoj glavi.A zatim istu provera u rrazgovoru s aobičnim ljudima a nekim iz raznoranih službi.
Nisam ni ja, samo sam vrlo nesklon da donosim zaključke iz poluinformacija, a sticajem okolnosti znam par detalja, ne svojom voljom, već slučajno- i samo zbog toga ne mogu da Miloševiću spočitavam i kraće dane zimi od letnjih. Muka mi je više od toga- 11-ta godina je kako je van sveta- a još je kriv za sve.
Žao mi je samo ovog jadnog i kolebljivog naroda koji ne sme da sagleda istinu, isprepadan i malodušan, kakav nikad nije bio, a mnogi, pa i ti (mada nenamerno) samo ga dublje gurate u taj glib ovakvim pričama.Četnici, partizani, ustaše, Nemci, Boga pitaj koga sve ne pretresamo- i bez rezultata- samo dublje ukopavanje svako svog šanca, i što je veća zabluda- šanac je dublji.
Niko nikad ne greši, svi znaju sve, sve sam go stručnjak, i? gde smo?
Demokratija je za mnogo pametnije i poštenije ljude; kad je ovako- a svi vidimo kako je (samo tu nam se poklapaju gledišta, bez obzira na razlike) to je srljanje u propast.
Izgleda da će famozni "komunizam" (pogrešne li reči!) uskoro dobiti društvo- još jedan sistem za olajavanje i selektivno ocenjivanje; e, tad ćete da vidite koliko je koštalo sklanjanje pogleda od slike, koja možda nije bila prijatna za videti, ali je barem bila nemontirana. Vi slobodno uživajte u blagodetima političkog "fotošopa", montirajte slike stvarnosti onako kako vam se dopadnu- ja nisam, pa i neću. Imam i ja svoj šanac...

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Ned Jan 23, 2011 11:09 pm

Debilko ::
Objasni mi onaj citat NE LUPETAJ
Samo to.
Porediti SM i Hitlera je zaista nevjerovatno, to nikad niko nije učinio do tebe ovde.

Ili je namera da se uvredi politički neistomišljeniik.
Ja ne vrijeđam, nađi stranu ovog foruma gdje sam ja nekog smišljeno uvrijedila.
Tvoje poređenje njega sa H.je u meni izazvalo nešto mnogo jače ali sam prećutala i "ne lupaj" je bilo jedino dovoljno blago i dovoljno kulturno da odgovorim inače bi bilo nešto jako ružno i uvredljivo a to nije moj nivo rasprave.

Debi, nemoj me prozivati na ovoj temi. Rat je za mene još bolna stavka a sjećanja svježa, znam neke stvari koje ne znaš jer sam ih doživjela i preživjela. Neću da pričam o tome.

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Ned Jan 23, 2011 11:44 pm

E i ja sam proživeo i platio cenu.Mnogo jaču nego što mislilš,Ravnu onoj,koju ste vi plaćali u ratnim uslovima.Ne želim lične stvari da iznosim,ali sam velika žrtva režima SM.I da bude još gore.Ponudilo mi se na desetine svedoka,nekoliko i iz policije ako želim da teram.Ali zaista sam digao ruke od isterivanja lične pravde.
Ipak,uključujem se samo na teme i domenu nacionalnog interesa,jer gu nemam pravo da ćutim.I sve što pišem,pišem iz pobuda da se stvari pojasne i fokusira krivac.
A krivac operativac za sve što nam se dogodilo je on.Naravno da je komanda išla iz nekih bolesnih vrhova.Ali je on odradio posao za njih.
Moje mišljenje.
Što se tiče poređenja Slobe sa Hitlerom,ponovo mogu izreći isto.Razlika je u broju žrtava,ali i u još nečemu.Ako si čitala Hitlerove zapiseima tu mnogo pametnih stvari za Nemačku naciju i za nacionaliste širtom sveta uopšte.
Kod Slobe nema ništa pametno ni slučajno izrečeno.Bar ja nisam primetio.
A uporedba stoji kao dvojica vladara koji su najviše uspeli unakaziti svoju naciju.
Ponavljam,Hitler je imao plan.
SM nije imao nikakvog plana,pa ako nije plaćenik i poturen od CIA-e,onda je blago rečeno retardiran i postavljen od iste oraganizacije.Mučeinik se našao na tom mestu a da sam nije bioi svestan.A ovo se ne zezam.Vrlo moguće.Izraziti glupak, bolesno sujetan i mogo falinki,koje je jedna ozbiljna organizacija poput CIA-e uspešno iskotistila.
Na isti način kao što je kod nas od strane DB Vuk radio za njih,a odgovorno tvrdim jer sam se lično i iz ličnih kontakata uverio,nije o tome imao pojma.Prosto, njegova narcisoidnost i epski bajkoviti mozak je bila fantastična procena vlasti na koju karut će da zaigra.

Debilko
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pon Jan 24, 2011 12:04 am

Debilko
Ako si čitala Hitlerove zapiseima tu mnogo pametnih stvari za Nemačku naciju i za nacionaliste širtom sveta uopšte.Kod Slobe nema ništa pametno ni slučajno izrečeno.Bar ja nisam primetio
Misliš li ti ma i jedna sekund, pre nego što nešto kažeš?
Razumem da ga mrziš, i ne ulazim u razloge; ali, ovakve izjave davati- zaista je čudno.

SM nije imao nikakvog plana,pa ako nije plaćenik i poturen od CIA-e,onda je blago rečeno retardiran i postavljen od iste oraganizacije.Mučeinik se našao na tom mestu a da sam nije bioi svestan.A ovo se ne zezam.Vrlo moguće.
A vrlo moguće je i da je bio Hrvat, ili vanzemaljac sa Alfe Kentauri, pa da je to početak pripreme invazije insektolikih turbo-ježeva (odaje ga frizura!); popij malo vode, brate...

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Pon Jan 24, 2011 12:13 am

Ne znam da li imate temu o Hitleru,ali ću se vrlo rado uključiti i objasniti njegovu genijalnost.
Što se tiče SM,ubeđen sam da je bio Crnogogorac.Iakao je u svojoj blizini više preferirao Hrvate,Mulsimane,Šiptare.Tu mislim na Morinu,Šešelja,Ulemeka,Simatovića,a naravno i na njegovog glavnog telohranitelja Nasera Olića koji je helihopterom MUPA Srbije prebačen u Bosnu da Muslimane diiže na pobunu.

Debilko
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pon Jan 24, 2011 12:27 am

A da nije bio i Franjin blizanac, k'o Švarceneger i De Vito u onom filmu? Ili bar alter-ego? Ili oživela kompjuterska igrica, kao u "KOsaču"?
Koju ti maštu imaš...

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 9:21 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći