Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 36 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 1 Skrivenih i 35 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Kaktusi
Danas u 4:20 pm od Poli

» Dan Republike Srpske
Danas u 2:59 pm od Salex

» Verujete li u ljubav ?
Juče u 9:45 pm od Храст

» Smešne gif fotografije/animacije
Juče u 9:30 pm od Храст

» Smešne fotografije
Juče u 9:21 pm od Храст

» Dvorci i tvrđave
Juče u 7:54 pm od Poli

» Manastiri i crkve
Juče u 7:45 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 7:32 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:06 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 6:42 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 6:40 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 6:21 pm od Brave Heart

» Corax - slika današnjice
Juče u 5:56 pm od Brave Heart

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Politička scena Srbije

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Politička scena Srbije

Počalji od Admin taj Ned Mar 07, 2010 4:27 pm

Koje su primarne stvari koje bi aktuelna vlast trebalo da uradi da bi se načinio korak dalje, ka boljitku, tačnije ka osnaženju Srbije, a zna se da je svaka država jaka samo ako ima jaku proizvodnju pre svega, pa tek onda ostalo.

Koja politička opcija najviše obećava, ako je uopšte ima? Koliko zavisimo od drugih, i da li i za nas važi ona stara "Bolje je saradjivati sa jačima, nego se dičiti zarad nacionalnog ponosa" i lagano tonuti ka dnu?

Novine svašta pišu a što ne biste i vi, ali drugačije od novina, TV i ostalih javnih glasila.

Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 503
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Politička scena Srbije

Počalji od Fristajlo taj Čet Mar 18, 2010 3:30 pm

Primarno, pomoglo bi jedno kolektivno samoubistvo većine vlasti u Srbiji, kao i dela opozicije, a i njihovih finansijera i savetnika...
Taj "gubitak" znatno bi osnažio Srbiju, a i proizvodnja bi se mogla ubrzati, budući da su gorepomenuti uglavnom i uvoznički lobi- samim tim, pojavila bi se i potreba za određenim proizvodima...
Što se političkih opcija tiče, u postojeće se ne treba uzdati- svi su oni recidivi poslednjih 20 godina propadanja i besmisla; mislim da sve moramo- iz početka... Čekamo nove, čiste ljude- ovima ni Jordan ne bi sprao štroku, koja se nakupila na njima, tokom poslednjih godina...
Da, zavisimo od drugih, koji su nas stavili u položaj iz koga pod hitno moramo da se izvučemo, dok nas još ima; treba sarađivati, ali, samo sa onima koji saradnju shvataju kao razmenu, a ne podelu po principu- ja koliko hoću, ti- koliko ja hoću, opet; jer, tek to je tonjenje ka dnu, i to mnogo brže od laganog...
I ovo nije svašta; što pre to shvati većina, možda i bude nešto.

Fristajlo
Član
Član

Broj poruka : 19651
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Mar 18, 2010 5:16 pm

Fristajlo ::Primarno, pomoglo bi jedno kolektivno samoubistvo većine vlasti u Srbiji, kao i dela opozicije, a i njihovih finansijera i savetnika...
A kako bi bilo da narod podigne svoj moćni glas pa, umesto njihovog kolektivnog samubistva, skine aktuelnu političku "elitu" jer smo tu "elitu" i mi doveli, to je fakat, bez obzira ko je vodio kolo.

Ne razumem zbog čega ljudi ćute, a lepo se govorilo - samo da skinemo socijaliste i komunjare, onda ćemo lako ove ako ne budu valjali. A oni ne valjaju, dokazuju to iz dana u dan, narod i dalje ćuti. Možda je zaokupljen egzistencijalnim problemima i dalje ne shvatajući da nije vreme za ćutanje; da im ne treba mig nekog sa strane, da je put ipak slobodan.

Što se političkih opcija tiče, u postojeće se ne treba uzdati- svi su oni recidivi poslednjih 20 godina propadanja i besmisla; mislim da sve moramo- iz početka...

Ima li šanse da čovek koji ima više od 40 godina doživi "renesansu i preporod"? Mislim... da li da se nadam ili da se radujem što će makar moja i druga deca ev. doživeti boljitak u ovoj nesretnoj Srbiji, sa još nesretnijim vodjama? I to bi me donekle utešilo jer, ipak sam ja okusila i bezbrižne godine pod "krvolocima" zvanim "komunjarama".

A sada neka me razapnu na sred Terazija oni koji neće razumeti moju misao onako kako treba. ocale

Da, zavisimo od drugih, koji su nas stavili u položaj iz koga pod hitno moramo da se izvučemo, dok nas još ima; treba sarađivati, ali, samo sa onima koji saradnju shvataju kao razmenu, a ne podelu po principu- ja koliko hoću, ti- koliko ja hoću, opet; jer, tek to je tonjenje ka dnu, i to mnogo brže od laganog..
.

Znači, ništa pre dok se korov ne uništi, a koliko znam, korov je žestoko uporan i redovno uspeva bolje nego plodna polja naših ravnica.

I ovo nije svašta; što pre to shvati većina, možda i bude nešto.

Ovo je zaista bilo SVAŠTA NEŠTO (dobro), što sam i očekivala, a nikako BILO ŠTA. gore

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67327

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bass taj Pet Mar 19, 2010 3:51 pm

Možemo da menjamo vlast narednih 200 godina i opet će nam biti isto. Dok ne nađemo poštenog Srbina, bilo kakva promena nema smisla. Sve je to presipanje iz šupljeg u prazno.

Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Mar 19, 2010 4:59 pm

Bass ::Dok ne nađemo poštenog Srbina, bilo kakva promena nema smisla.

Kada kažemo pošten čovek, to podrazumevam kao osnovnu osobinu, nešto kao preduslov da se čovek nazove čovekom. Sve ostalo je samo plus koji ga čini više vrednim.

Mislim da je uvek medju vladajućom garniturom bio i mali procenat poštenih samo što su se lako gubili u masi nepoštenih jer, ta ista masa se, uslovno rečeno, skrivala iza poštenog.

Pošteni u ovom slučaju ne dobija nikakav primat u odlučivanju, tako da mi ova ideja postaje iluzorna iako jedina ispravna. Potreban je mnogo veći procenat poštenih da bi sve ostalo imalo smisla.

Svaki program stranke, bilo da je u pitanju levica, desnica ili centar, u interesu je Srbije i srpskog naroda, tako lepo piše, divota.

Ali šta vredi kad je to samo mrtvo slovo na papiru koje je poslužilo za predizbornu kampanju i dupeuvlakački govor diljem zemlje Srbije i nešto malo za registraciju stranke.

Sve u svemu, bilans poražavajući. fume

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bass taj Pet Mar 19, 2010 5:40 pm

Avramova ::Kada kažemo pošten čovek, to podrazumevam kao osnovnu osobinu, nešto kao preduslov da se čovek nazove čovekom. Sve ostalo je samo plus koji ga čini više vrednim.

Bela kuga...možda ipak nema veze sa brojem stanovnika, već sa brojem ljudi? :confused:

Avramova ::Mislim da je uvek medju vladajućom garniturom bio i mali procenat poštenih samo što su se lako gubili u masi nepoštenih jer, ta ista masa se, uslovno rečeno, skrivala iza poštenog.

Moguće, ali kada dođe do imena, ideja nemam. Question

Avramova ::Pošteni u ovom slučaju ne dobija nikakav primat u odlučivanju, tako da mi ova ideja postaje iluzorna iako jedina ispravna. Potreban je mnogo veći procenat poštenih da bi sve ostalo imalo smisla.

Imamo problem da nađemo jednog poštenog Srbina, a šta da radimo sa parlamentom? :

Zastupam tezu da naturalizujemo potreban broj Japanaca i da ih postavimo na vlast. :

Bass
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Mar 19, 2010 5:50 pm

Bass :: Bela kuga...možda ipak nema veze sa brojem stanovnika, već sa brojem ljudi? :confused:

Šta god ovo podrazumeva, šarmantno je.

Moguće, ali kada dođe do imena, ideja nemam. Question

Imaš, imaš, znam da imaš, samo te niko ne pita, baš kao ni mene.

Imamo problem da nađemo jednog poštenog Srbina, a šta da radimo sa parlamentom? :
Rekoh, cela vladajuća klika mora biti u velikom procentu dobra, kvalitetna, a onda će se loši gušiti, znači obrnuto nego što je sada.

Zastupam tezu da naturalizujemo potreban broj Japanaca i da ih postavimo na vlast. :

Što Japanaca?Pre bih sa Kinezima saradjivala. Ti ljudi proizvode i postaju sve jači i jači. Nisu se oslonili na velelepni Kineski zid pa da čekaju od toga profit. Zasukali rukave, pa pravac na sve četiri strane sveta, prodaju robu, ljudi kupuju, i niko se ne pita, šta kupuje.

A šta mi izvozimo? Ma ne, prvo pitanje... šta mi uopšte proizvodimo?

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bass taj Pet Mar 19, 2010 8:45 pm

Avramova ::
Šta god ovo podrazumeva, šarmantno je.

Čovek u Srbiji izumire, sve je više stanovnika. :albino:

Imaš, imaš, znam da imaš, samo te niko ne pita, baš kao ni mene.

Za mene ne postoji nijedan pošten političar, ili trenutno ne mogu da se setim.

Avramova ::Što Japanaca?Pre bih sa Kinezima saradjivala. Ti ljudi proizvode i postaju sve jači i jači. Nisu se oslonili na velelepni Kineski zid pa da čekaju od toga profit. Zasukali rukave, pa pravac na sve četiri strane sveta, prodaju robu, ljudi kupuju, i niko se ne pita, šta kupuje.

Zato što su Japanci odavno uradili to što Kinezi trenutno rade. :bball:

Bass
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Mar 19, 2010 8:58 pm

Bass :: Čovek u Srbiji izumire, sve je više stanovnika. :albino:

Da to nije što nam se rapidno smanjuje teritorija.

Za mene ne postoji nijedan pošten političar, ili trenutno ne mogu da se setim.

Možda nije ni bitno što je nepošten kada uzmemo u obzir da nije školovani političar a to je, priznaćeš, jako važno.

Zato što su Japanci odavno uradili to što Kinezi trenutno rade.

Japanci su prevazišli Kineze, ali ne u istoj kategoriji proizvodnje robe široke potrošnje. Zna se šta Kinezi proizvode, šarenu plastiku, tačnije "šarenu lažu" i još po nešto, i dobro im ide, razmileli se.

Koliko znam, Japanci imaju i svoje automobile i ostalu tehniku.
fume

Kako god, mi ništa ne proizvodimo, ili se ja ne mogu setiti, što znači da je proizvodnja u malom procentu. A kako je nekada bilo, neko će se setiti, neko zna iz priče. Da, fabrički dimnjaci su se pušili, a sada rode prave gnezda na njima. kez

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Mar 19, 2010 9:27 pm

Znate li kad će u Srbiji biti bolje..Kad vlast počne da se plaši od naroda..Sve dok se narod bude plašio vlasti zbog svoje egzistencije,koja to nije,Srbija nikad neće ići naprijed...Kad narod bude radio ovako :silent:,a vlast izgledala ovako, :confused: možemo se nadati boljitku..

Johnny-Azra
Član
Član

Broj poruka : 6486
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Mar 19, 2010 9:53 pm

Johnny-Azra ::Znate li kad će u Srbiji biti bolje..Kad vlast počne da se plaši od naroda...

Možda je to tako, ali čemu uopšte da se neko nekoga plaši? Neka političari vode državu kako treba i neće biti potrebe da se ikoga plaše. Ma neće me zanimati ni ime premijera, ministara. Kao da je to važna stvar. Dovoljno je da znam ime predsednika i ćao.

A opet, nisam baš sigurna da se narod plaši političara. Narod se navikao na haos i samo odmahne rukom, koprca se dalje i misli "samo da rata ne bude".

Predsednik Tadić je obećao da će nastaviti tamo gde je Djindjić stao, a ja se pitam, a gde je to Djindjić stao i kada je Tadić krenuo njegovom zacrtanom stazom? :elephant:

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mastifal taj Pet Mar 19, 2010 11:50 pm

Djiki je stao kod zgrade Vlade... I neki drugi bi mogli poci njegovim stopama. Za drzavu ugodno a za narod korisno.

Mastifal
Član
Član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BG_HIGHLANDER taj Ned Mar 21, 2010 10:35 pm

Nema dobre kuce bez dobrog domacina...nema mira u kuci ako nema dobrog k... ovaj, to je nesto drugo.
Nego, ja kazem da ova vlas' ne radi ni domacinski ni kurcevito.
U mnogome su slicni KPJ prasicima koji su vladali do 2000 zvanicno ( nezvanicno i kasnije) i mnogo vise lice na zadrigle komuniste nego na svoje korene i Zorana od pre 6-7 godina.

BG_HIGHLANDER
Član
Član

Broj poruka : 417
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Mar 21, 2010 10:40 pm

BG_HIGHLANDER :: U mnogome su slicni KPJ prasicima koji su vladali do 2000 zvanicno ( nezvanicno i kasnije) i mnogo vise lice na zadrigle komuniste nego na svoje korene i Zorana od pre 6-7 godina.

A koji su njihovi koreni? ocale

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BG_HIGHLANDER taj Ned Mar 21, 2010 11:03 pm

Politicki koreni u DS 90-ih pod vodjstvom Djindjica.
Ovi sada su zadrigli komunisti, k'o i svi pre njih. Nikakve razlike nema osim u boji dresa

BG_HIGHLANDER
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Mar 21, 2010 11:10 pm

Au, ala se rapidno množe. Pa to je onda sve mladi kadar u koga sam se ja uvek uzdala više nego u stare. Ipak, izgleda da su ovdašnji mnogo "zadrigliji" od svojih korena, a koreni su i oni iz devedesetih ali i komunjare. Nedostaje im mudrosti, baš kao i narodu.

Ima li nade ili da brišem preko grane? vestica

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BG_HIGHLANDER taj Ned Mar 21, 2010 11:44 pm

Iskreno, retko kada priznam ali kad otvorim oci poverujem da nema spasa ovoj zemlji.. Previse je i unutrasnjih a jos vise i spoljasnih problema ( pritisaka i uslova).
Nego Av, ti bi u svojih 54 god da brises a ja smatram da sam mator za to u svojih nepunih 30 ( iako sa kanadskom pozivnicom u dzepu)? :

BG_HIGHLANDER
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Mar 21, 2010 11:55 pm

BG_HIGHLANDER ::Iskreno, retko kada priznam ali kad otvorim oci poverujem da nema spasa ovoj zemlji.. Previse je i unutrasnjih a jos vise i spoljasnih problema ( pritisaka i uslova).

Kažu da na mladima svet ostaje. Na kome će ostati Srbija, da mi je znati kada ti ovako pišeš?

Nego Av, ti bi u svojih 54 god da brises a ja smatram da sam mator za to u svojih nepunih 30 ( iako sa kanadskom pozivnicom u dzepu)? :

Baš ti je loša tastatura, čak i cifre permutuje, ali i vrda levo-desno. Ništa nisi dobro iskucao, ni za mene, ni za sebe. Odoh ja, a ti se diž' na noge i vadi Srbiju iz bule, ja sam dala svoj doprinos. plez

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BG_HIGHLANDER taj Pon Mar 22, 2010 12:00 am

Kažu da na mladima svet ostaje.
Tako kazu u srecnim zemljama.
A kod nas bi, nakon pola veka idiotluka, bilo ispravno reci :" Na mladima nasi problemi ostaju"

Avramova ::Na kome će ostati Srbija,
Boga pitaj. Verovatno na onima koje je hrvatski bravar dovlacio preko Prokletija ili im davao autonomiju, izmisljao naciju i prao od greha..
A tako i jeste. Siptari otese Kosovo,CG se odvojila od Srbije, Hrvati prvi put u istoriji dobili i drzavu ( i to po nebuloznim AVNOJ granicama i Dubrovnikom pride kao dar od Kralja 1935) ..

Avramova :: Odoh ja, a ti se diž' na noge i vadi Srbiju iz bule, ja sam dala svoj doprinos. plez
Laku noc, odoh i ja jos malo

BG_HIGHLANDER
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Mar 22, 2010 12:29 am

BG_HIGHLANDER :: Tako kazu u srecnim zemljama.
A kod nas bi, nakon pola veka idiotluka, bilo ispravno reci :" Na mladima nasi problemi ostaju"

Imate priliku da ih rešite i reči sprovedete u dela. Čitam ja lepe komentare mladog naraštaja. kez

Siptari otese Kosovo,

Nešto nisam ubedjena da su se mnogo mučili oko otimačine.

Hrvati prvi put u istoriji dobili i drzavu ( i to po nebuloznim AVNOJ granicama i Dubrovnikom pride kao dar od Kralja 1935) ..

Makar nešto su dobili, dok smo mi izgubili, a izgleda da ćemo i dalje gubiti.

Laku noć i tebi! spava

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pon Mar 22, 2010 12:03 pm

Možda je to tako, ali čemu uopšte da se neko nekoga plaši? Neka političari vode državu kako treba i neće biti potrebe da se ikoga plaše.
U tome i jeste stvar,što su današnji političari ubijedili sebe, a i dio naroda da su nezamjenjivi,i da bez njih ekonomija i privreda države nebi mogla da funkcioniše..A da ne pričamo o reformama na koje se oni pozivaju...Dakle,dok god političari ne shvate da su i te kako zamjenjivi na svim izborima,i dok god narod ne bude slobodan da bira koga on hoće ,napretka u Srbiji nema..
Ma neće me zanimati ni ime premijera, ministara. Kao da je to važna stvar. Dovoljno je da znam ime predsednika i ćao.
Nje to baš tako..Moraš imati ideju,i naći partiju čija je ideja najbliža tvojoj ideji..
A opet, nisam baš sigurna da se narod plaši političara.
Dok god se narod plaši za svoju egzistenciju(svoje bijedne plate),samim tim se plaši i vlasti ..

Narod se navikao na haos i samo odmahne rukom, koprca se dalje i misli "samo da rata ne bude".
Mediji su ti koji su navukli haos koji služi za maskiranje nerasvijeteljenih ubistava,pljačkanje države,i još mnogo čega...

Predsednik Tadić je obećao da će nastaviti tamo gde je Djindjić stao, a ja se pitam, a gde je to Djindjić stao i kada je Tadić krenuo njegovom zacrtanom stazom? :elephant:
I ja se pitam ,gdje je to Đinđić stao.. Question

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BG_HIGHLANDER taj Pon Mar 22, 2010 2:52 pm

Johnny-Azra ::

I ja se pitam ,gdje je to Đinđić stao.. Question
Stao je onda kada su ga ubili a bio je na putu rekonstrukcije srpske drzave i drustva.
Hteo je covek ne samo da menja politikantsku ekipu nego da zaista, kao moderni Sv. Sava, menja i kompletno drustvo , neke lose navike da iskoreni a dobre da osnazi i izgradi jedno drustvo koje ce biti kompatibilno sa svetom u kojem zivi a opet kadro da zastupa svoj interes.

Umesto toga, ubise ga Siptar i Budala a danasnja politicka scena gotovo da nema sustinske razlike sa zadriglim drpigama iz KPJ.
Nista se nije nastavilo sa izgradnjom drustva, ljudi su i dalje samo neki srafovi u bezlicnoj drzavnoj masineriji po staljinistickim nacrtima, korupcija caruje, politicari javno krse zakone i ne postoje demokratske institucije koje bi politicarima " objasnile" da su oni u sluzbi naroda a ne obrnuto.
Skinuli smo petokraku, ali su uniforme i dalje iste

BG_HIGHLANDER
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pon Mar 22, 2010 7:06 pm

BG_HIGHLANDER ::
Hteo je covek ne samo da menja politikantsku ekipu nego da zaista, kao moderni Sv. Sava, menja i kompletno drustvo , neke lose navike da iskoreni a dobre da osnazi i izgradi jedno drustvo koje ce biti kompatibilno sa svetom u kojem zivi a opet kadro da zastupa svoj interes.
Misliš da bi uspio da urdi sve ovo ...Ja sam ubijeđen da nebi ..

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Mar 22, 2010 7:52 pm

Admin ::Koje su primarne stvari koje bi aktuelna vlast trebalo da uradi da bi se načinio korak dalje, ka boljitku, tačnije ka osnaženju Srbije, a zna se da je svaka država jaka samo ako ima jaku proizvodnju pre svega, pa tek onda ostalo.

Koja politička opcija najviše obećava, ako je uopšte ima? Koliko zavisimo od drugih, i da li i za nas važi ona stara "Bolje je saradjivati sa jačima, nego se dičiti zarad nacionalnog ponosa" i lagano tonuti ka dnu?

Novine svašta pišu :study: a što ne biste i vi.

Narod u Matrix-u

Postoje neki momenti u našem narodu koji sada već ulaze u paranormalno, slučaj za dosije X. Narod je promenuo nekoliko vlasti i opet se isto dešava, dakle nije do vlasti nego do naroda koji je zaspao i našao se u Matrix-u. Aktuelna vest koja sada već traje predugo " Šarić kriminalac", sav narod u Srbiji zaprepašćeno priča o Šarićevom kapitalu koji je stekao kriminalom, dok niko nije ni jauknuo o poskupljenju struje, pljačka je prošla glatko, svi se nerviraju zbog Šarićevih kupatila a niko ni da spomene što mora da plati skuplje struju, sada i gorivo ode gore, al kreće opet stara nova vest " Srebrenica", opet sa mukom svi gledaju stare vesti o Srebrenici a svi ćute i niko se ne pita zašto je poskupelo gorivo. Ljudi mi to plaćamo skuplje ZAŠTO !!!

Dosta Matrixa, treba misliti na goli život !!!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Mar 22, 2010 9:33 pm

Nosim se mišlju da "MATRIX" traje mnogo duže nego što i mislimo - ako mislimo !!!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 4:35 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu