Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 39 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 39 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Paint it, Black
Danas u 1:38 am od Davidova

» Sloboda ...
Danas u 1:13 am od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Danas u 1:08 am od Davidova

» Francuska muzika
Danas u 1:04 am od Davidova

» Jazz
Juče u 8:43 pm od Sky

» Jaja
Juče u 8:30 pm od Sky

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 8:03 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:06 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 6:41 pm od Brave Heart

» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 5:57 pm od Brave Heart

» Sakralna arhitektura
Juče u 12:30 am od Davidova

» Vesti iz sveta umetnosti
Sub Jan 20, 2018 7:07 pm od Brave Heart

» Corax - slika današnjice
Sub Jan 20, 2018 4:32 pm od Brave Heart

https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Seksualne slobode

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Seksualne slobode

Počalji od drdoktor taj Uto Maj 18, 2010 2:32 am

Sta mislite da li su seksualne slobode krive za sve veci jaz izmedju muskaraca i devojaka? Za sve veci strah od vezivanja i svodjenje na objekat?
drdoktor
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Seksualne slobode

Počalji od Fristajlo taj Uto Maj 18, 2010 4:01 am

Ma, koje crne slobode- pa nikad nije bilo gore, po tom pitanju. Ljudi su potpuno zbunjeni, konfuzija je proizvela frustracije i kod muškog i kod šenskog pola... Seks je postao moneta, u ovo doba -slobode su samo još jedan faktor nestabilnosti cene na tom tržištu...

Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od inspy taj Uto Maj 18, 2010 4:11 am

... to je jedna od faza na putu.
jednog dana bicemo slobodni.. :violina:

Poslednji izmenio inspy dana Čet Okt 14, 2010 12:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dragana taj Uto Maj 18, 2010 8:24 am

drdoktor ::Sta mislite da li su seksualne slobode krive za sve veci jaz izmedju muskaraca i devojaka? Za sve veci strah od vezivanja i svodjenje na objekat?

Između mladića i djevojaka postoji sve veći jaz ??? Postoji li ?
Ako između pojedinih muškaraca i žena postoji strah od vezivanja , tada je taj strah posljedica unutarnjih sukoba , nepovjerljivosti , nesamopouzdanja , straha od budućnosti , nesamopoštovanja , iskompleksiranosti , osjećaja manje vrijednosti ... i sl .
Spolne slobode su na neki način uvijek postojale . Pojedinac je uvijek nalazio svoj put da svoje ovakve ili onakve slobode ostvari .
Važno je da čovjek zna što hoće jer tada i nađe ono što traži . Ne svode svi , ljubav na seksualni objekt !
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Maj 18, 2010 8:31 am

drdoktor ::Sta mislite da li su seksualne slobode krive za sve veci jaz izmedju muskaraca i devojaka? Za sve veci strah od vezivanja i svodjenje na objekat?

Mislim da nisu, uvažavanje materijalnog dovelo je do sve većeg egoizma i sebičnosti u društvu, što je prouzrokovalo da se putem seksa obezbedi materijalna sigurnost, sve je više sponzoruša i frajera sa kešom koji ne žele da se žene i zaljubljuju jer koriste blagodati sponzoruša u ogromnim količinama. Po meni krivac je prevelika težnja za novcem.
Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od diotimo taj Sre Jun 02, 2010 1:18 am

Rascep izmedju Erosa koji trazi ljubav u licnosti drugog i ''golog'sexulanog nagona koji tezi praznjenju bez potrebe za ljubavlju,produbljuje sve druge,vec postojece pukotine,u duhovnom,dusevnom i telesnom zivotu coveka:odnos verovanja i neverovanja,osecanja i razuma,svesnog i nesvesnog.somatskog i psihickog...

Znaci ,ne samo sex.slobode... mislim da se i takvo ponasanje polako odlaze''u orman''..jer biti ravnodusan prema svetu i drugima(kuliranje.)postaje jedno od najupecatljivijih oblika obelezja savremenosti...

Moderna pustinja u kojoj ne caruje vise otudjenje nego neka postmoderna verzija u liku ravnodusnosti,prepoznaje se na svakom koraku...Od reklama kroz koje promicu sve sami ''singlovi'',do sve snaznijeg uverenja da samo ''slobodni'' ostaju u igri...
Udjite u bilo koji kafic ili sastajaliste mladih..:ostacete zateceni odsustvom svakog kontakta izmedju momaka zanetih razgovorima o poslovima,ili novim modelima mobilnih telefona,i doteranih prelepih devojaka apaticno prepustenih rastucoj demotivisanostin da se zapocne bilo kakav razgovor...a,kamoli nesto vise..
diotimo
Banovan
Banovan

Broj poruka : 343
Datum upisa : 22.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Sre Jun 02, 2010 3:18 am

dr diotimo ::
Moderna pustinja u kojoj ne caruje vise otudjenje nego neka postmoderna verzija u liku ravnodusnosti,prepoznaje se na svakom koraku...Od reklama kroz koje promicu sve sami ''singlovi'',do sve snaznijeg uverenja da samo ''slobodni'' ostaju u igri...
Udjite u bilo koji kafic ili sastajaliste mladih..:ostacete zateceni odsustvom svakog kontakta izmedju momaka zanetih razgovorima o poslovima,ili novim modelima mobilnih telefona,i doteranih prelepih devojaka apaticno prepustenih rastucoj demotivisanostin da se zapocne bilo kakav razgovor...a,kamoli nesto vise..
Dobra analiza.

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Arwen Evenstar taj Ned Jun 06, 2010 6:32 pm

Ja samo vidim da je sve veci broj razvoda i prevara i to je ono sto me najvise nervira.
Vise niko nije veran.
Sada svako sebi daje za slobodu i pravo da smuva tudjeg momka/muza ili devojku/zenu i pritom da kaze kako je to ok i kako nije uradio nista lose.
Totalni idiotizam!!!
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anhelito taj Ned Jun 06, 2010 6:37 pm

Arwen Evenstar ::Ja samo vidim da je sve veci broj razvoda i prevara i to je ono sto me najvise nervira.
Vise niko nije veran.

Upravo tako...svi smo slobodni svi imamo prava na sve i svasta e pa logicno da onda normali tu vise nema mesta.
Nismo mi jos uvek na tom stadijumu da mozemo kao licnosti da se nosimo sa time da imamo sve slobode. Uostalom i ne treba mi ta vrste "slobode" ako ce sve ostalo moralno i ljudski u nama da nestane.
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cat09 taj Ned Jun 06, 2010 7:50 pm

Sami smo krivi što je došlo do velike sexualne slobode pa eto nam sad. Pitanje je: da li nas to čini srećnima?
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jun 06, 2010 8:48 pm

Arwen Evenstar ::
Vise niko nije veran.
Sada svako sebi daje za slobodu i pravo da smuva tudjeg momka/muza ili devojku/zenu i pritom da kaze kako je to ok i kako nije uradio nista lose.
Totalni idiotizam!!!
Mediji (TV i filmovi) su običnim ljudima usadili taj veštački kult vatrene ljubavi, izmaštanu i nekontrolisanu strast, koja ako ne kipi, ne vredi ništa... Ljudima je utucano u mozak da ako niste ludi od ljubavi, onda ste samo ludi; otud i ta dezorijentacija običnog sveta i potpuno slepilo za ostale dobrobiti zajednice dve osobe, uzajamno poštovanje i razumevanje, tiha i mirna egzistencija i zadovoljstvo u malim, sitnim porcijama.
Vreme kockanja sa svim i svačim, u potrazi za "svetim gralom" Holivuda- romantičnom ljubavnom avanturom koja je satisfakcija za sve što pri tom gubite.

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Jun 06, 2010 9:26 pm

Fristajlo ::
Mediji (TV i filmovi) su običnim ljudima usadili taj veštački kult vatrene ljubavi, izmaštanu i nekontrolisanu strast, koja ako ne kipi, ne vredi ništa... Ljudima je utucano u mozak da ako niste ludi od ljubavi, onda ste samo ludi; otud i ta dezorijentacija običnog sveta i potpuno slepilo za ostale dobrobiti zajednice dve osobe, uzajamno poštovanje i razumevanje, tiha i mirna egzistencija i zadovoljstvo u malim, sitnim porcijama.
Vreme kockanja sa svim i svačim, u potrazi za "svetim gralom" Holivuda- romantičnom ljubavnom avanturom koja je satisfakcija za sve što pri tom gubite.

Sad si pogodio 'u sridu'. Taj kult 'must have nuklearne ljubavi' je pomalo ubio dugoročne odnose temeljene na povjerenju. Ljudi uglavnom brkaju strast i ljubav. Strast prođe, a ljubav vrijedna čuvanja se teško dvaput nađe .
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jun 06, 2010 9:38 pm

Lila ::
Sad si pogodio 'u sridu'. Taj kult 'must have nuklearne ljubavi' je pomalo ubio dugoročne odnose temeljene na povjerenju. Ljudi uglavnom brkaju strast i ljubav. Strast prođe, a ljubav vrijedna čuvanja se teško dvaput nađe .
Ja sam stari "alkar"...
Mir, stabilnost i poverenje su stvari koje su vam s godinama sve bitnije i interesantnije; strasti i histerični izlivi nežnosti i ljubavi traju par godina, i ko i malo racionalno razmišlja- brzo dođe do zaključka šta je bitnije. E, tu se umešaju oni koje sam naveo- njima se to ne isplati, kao i njihovim finansijerima. To je vrlo ozbiljan biznis, ali- ne bih o tome sada i ovde, jer nije ni mesto ni tema...

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Jun 06, 2010 9:41 pm

Ti i Digi, alkarski momci

Jbga, i onda se ljudi razvedu/prekinu, uđu u novi odnos koji na početku puca od strasti i hemije, a za 2-3 godine se lupaju u glavu. Dođe na isto.
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jun 06, 2010 9:46 pm

Lila ::Ti i Digi, alkarski momci
Slušaj, ti- mene možeš da vređaš koliko te volja, ali- Digija mi ne diraj!

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Sre Jun 09, 2010 11:30 pm

E,Frile,za ovo cu da te poljubim
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Čet Jun 10, 2010 12:26 am

Begaj, bre, gejčino jedna... Vidiš, kako vodim računa o politički korektnom izražavanju...

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Čet Jun 10, 2010 12:34 am

Vidiš, kako vodim računa o politički korektnom izražavanju...

Feliksa si mlooogo razocarao

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Čet Jun 10, 2010 12:36 am

Ne radim životinje, žao mi je...

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Čet Jun 10, 2010 12:52 am

Perverznjaku jedan,nije to...Nego to korektno izrazavanje mu je nekako gej

"Gde je onaj maco fazon koji je tvom macoru bio ideal i smernica"
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Čet Jun 10, 2010 1:38 am

Ti znaš da sam ja odan tranziciji i proevropski orijentisan- i jedan turbo-metroseksualac...
Ima li veterinara na forumu, mačku se slošilo?

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cleopatra taj Uto Sep 14, 2010 3:08 pm

Bole__Ser ::
Mislim da nisu, uvažavanje materijalnog dovelo je do sve većeg egoizma i sebičnosti u društvu, što je prouzrokovalo da se putem seksa obezbedi materijalna sigurnost, sve je više sponzoruša i frajera sa kešom koji ne žele da se žene i zaljubljuju jer koriste blagodati sponzoruša u ogromnim količinama. Po meni krivac je prevelika težnja za novcem.

Sto si to slatko rekao, elem ta grupacija zna sta zeli i ako je zanemarimo kao jedan mali mikrosvet kog "normalni" ljudi ne zele biti deo. U cemu je onda problem? U tome sto bre ljudi ne znaju sta zele, kad imaju predivnu zenu(muskarca) pored sebe, nije im dovoljno predivna(predivan) sve dok je(ga) ne izgube. Ljudi kao da su postali sadisti u poslednje vreme, kao da potajno zele da budu muceni i nevoljeni? Show program s ovim danasnjim normalnim ljudima. Problem je sto oni zavide tom malom mikrosvemiru i uvereni su kako bi bolje raspolagali tim sredstvima, razmisljali pametnije, manje se podavali lepim zenama ili pak da bi nalazili lepe i postene zenice.... ha ha ha corava posla, ne znaju ljudi da zive.
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3462
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Prince taj Uto Sep 14, 2010 3:50 pm

Post iznad sadrži strane riječi što je čista nekutura i ponižavanje i unakažavanje srpskog jezika.
Mislim napisati da ljudi neznaju šta žele je vana svake pameti .Koji ljudi?
Normalno je da ljudi zavide jedni drugima ,ali ne svi kako navodi u tekstu.
Problem je čiji što neko zavidi nekome, ali vi etiketirate normalne ljude sve kao "Zavidne", tamo nekoj grupaciji o kojoj pišete.

Poslednji izmenio widowerprince dana Uto Sep 14, 2010 3:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Godina : 51

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cleopatra taj Uto Sep 14, 2010 3:58 pm

widowerprince ::Post iznad sadrži previše stranih riječi,čista nekutura i ponižavanje srpskog jezika.
Mislim napisati da ljudi neznaju šta žele je vana svake pameti .Koji ljudi?
Normalno je da ljudi zavide jedni drugima ,ali ne svi kako navodi u tekstu.
Problem je čiji što neko zavidi nekome, ali vi etiketirate normalne ljude sve kao "Zavidne", tamo nekoj grupaciji o kojoj pišete.

Ne znam, ne znaju, ne znamo, ne znate.... u svim oblicima ta rec se pise odvojeno, toliko o skrnavljenju, neznanju i sakacenju srpskog jezika.
Dalje, vana-rec hrvatskog porekla, u srpskom jeziku pravilno se upotrebljava u sklopu van ili izvan.

Sto se mene tice, ja ne etiketiram normalne ljude vec shiroku narodnu masu. I odavno ne smatram normalnim ono sto je u vecini. Volim sve one koji su drugaciji, i bez obzira da li se slazem sa njima, veoma ih cenim i postujem. A masa ko masa, navikla da talasa.
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3462
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Prince taj Uto Sep 14, 2010 4:19 pm

Znam da i ja napravim ne tako često pravopisne grške poput :izvan -van ,ne znama - neznam ,ali to nije toliko opasno kao how ,show ,cow..

Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Godina : 51

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći