Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 56 korisnika na forumu: 3 Registrovanih, 1 Skrivenih i 52 Gosta :: 2 Provajderi

Avramova, Hypnosis_, laza

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Pedofilija

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Pedofilija

Počalji od drdoktor taj Ned Maj 16, 2010 9:49 pm

Vaspitanje deteta je otrgnuto od roditelja. Sada to cine razne NVO koje sve i svasta serviraju mladim umovima, a oni to upijaju jer zele da budu u koraku sa vremenom.

To se zove indoktrinacija.

drdoktor
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Maj 16, 2010 9:50 pm

Caty, svaka ti čast za hrabrost i za činjenicu da si odrasla u normalnu osobu! Respect!

A šta se ljudskih prava tiče, vjeruj mi, za pedofile ih nitko ne traži. Dapače, po meni je i toliko osporavani registar pedofila sjajna ideja.

Lila
Član
Član

Broj poruka : 9119
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cat09 taj Ned Maj 16, 2010 9:51 pm

Lila ::Caty, svaka ti čast za hrabrost i za činjenicu da si odrasla u normalnu osobu! Respect!

A šta se ljudskih prava tiče, vjeruj mi, za pedofile ih nitko ne traži. Dapače, po meni je i toliko osporavani registar pedofila sjajna ideja.

Ko kaže da sam normalna?

cat09
Član
Član

Broj poruka : 4157

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mastifal taj Ned Maj 16, 2010 9:51 pm

drdoktor ::Vaspitanje deteta je otrgnuto od roditelja. Sada to cine razne NVO koje sve i svasta serviraju mladim umovima, a oni to upijaju jer zele da budu u koraku sa vremenom.

To se zove indoktrinacija.

*ebes takve roditelje onda,onda sa njima nesto nije u redu.

Mastifal
Član
Član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Ned Maj 16, 2010 9:53 pm

drdoktor ::
Orhidejo, roditeljima je oduzeto pravo da vaspitavaju. Takve cike su dobile pravo, inace ako se roditelj pobuni moze svasta da mu se desi od pokretanja krivicne prijave do zatvora.
Znaš kako Doco ja sam sitna i dosta miroljubiva i uvijek sam za razgovor ali kad je dijete u pitanju tu sam baš gadna, i kad me ljutnja uhvati švašta bi moglo da bude pogotovo sa tim čikom.
Što Digi rekao bez razmišljanja metak u čelo ja u zatvor ali jedan kreten manje.

Inace to sto ti dete nije reklo, to je na Zapadu kao dobar dan. Cike to stalno govore.
Da ali to je bilo, sad primam izvještaj svaki dan i to potpun a onda ja objašnjam šta će da bude i kako. A što se čika tiče lagano s njima ima lijeka za sve pa i za njih a da niko ne posumnja u tebe. Sreća pa ih nema ovde bar ne u blizini škole.

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Maj 16, 2010 9:53 pm

Sta ti mislis da nam valja ciniti,doco?

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cat09 taj Ned Maj 16, 2010 9:56 pm

digitalmandrak ::Sta ti mislis da nam valja ciniti,doco?

Nauči dete da se ne druži sa nepoznatim osobama. Nauči je da kad je neko neprikladno dodiruje (makar to bio i neki rođak) da kaže "ne" i ode sa lica mesta. Nauči je koji je njen broj telefona i kućna adresa da je zna napamet.

Ostalo će doca objasniti, meni je puno pomogao.

PS. Inače, pedofili znaju jako umiljato da se ponašaju sa decom govoreći "joj, kako si sladak/slatka, zaslužuješ bombonu." Svako dete voli slatkiše i tako je može odvesti ko zna gde. Ne zaboravi, jako su nežni sa decom. E onda počinje milovanje i ostalo.

Dakle, greška je kad ljudi smatraju da su ti ljudi bolesni, da se to vidi po njihovom ponašanju- ne. To su obični građani, često poštovani u društvu, to su naše komšije za koje kažemo da su fini i ljubazni.
Nikad ne znaš ko ima kakvu mračnu stranu.

Osnovno: nauči je da nikada ne veruje strancima i nepoznatim osobama. Ne znam šta bih ti više rekla. Ni familiji takođe, jer su pedofili i očevi, očusi, dede...joj, ne bih ja više o ovome, idem na veselije teme...

Poslednji izmenio cat09 dana Ned Maj 16, 2010 10:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

cat09
Član
Član

Broj poruka : 4157

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Maj 16, 2010 9:57 pm

Nauči dete da se ne druži sa nepoznatim osobama. Nauči je da kad je neko neprikladno dodiruje (makar to bio i neki rođak) da kaže "ne" i ode sa lica mesta. Nauči je koji je njen broj telefona i kućna adresa da je zna napamet.

Naravno,to i cinim,jer je ludo vreme doslo,sacuvaj nas Boze

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdoktor taj Ned Maj 16, 2010 9:58 pm

Evo pogledajte jedan snimak. Ima ih puno kako ih cike uce.

http://groundspark.org/our-films-and-campaigns/elementary/ie_clips

drdoktor
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Ned Maj 16, 2010 10:26 pm

sve su to samo posledice koje su proistekle iz zakona koje je evropa donela a sve u fazonu humanizma i građanskih prava a ispod maske kriju se degenerici i pedofili.
samo se pitam možemo li se mi nekako sačuvati od tog zla.

laza
Član
Član

Broj poruka : 12550
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdoktor taj Ned Maj 16, 2010 10:48 pm

Mislim Lazo da ne mozemo. To je ono sto me najvise brine.

drdoktor
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pon Maj 17, 2010 4:15 am

Lila ::
Kemijskom kastracijom navodno gube svaku želju za seksualnim dodirom, ubija im se nagon. Premda ni ja nisam sasvim sigurna da li je konačno.
Tu se ne radi toliko o seksualnom zadovoljenju, koliko o psihološkom; kao i zatvoske gej- manifestacije moći...
To je iživljavanje moći nad žrtvom, ne potreba za seksualnim činom; psihološke štete po žrtve su najčešće nemoguće za sanaciju.
Zato i jesam za uklanjanje- zamennjen izraz za likvidiranje, na što bezbolniji način.
A što se tiče eventualnih opasnosti kod nas, mislim da je dodatna opasnost, ali po počinioce i one koji odbijaju da oštro sankcionišu takve zločine ogromna; jasno je da je ogromna većina ljudi bez i primisli o usvajanju tolerantnog stava prema takvima- ubeđen sam da bi došlo do talasa vigilantizma. Za najnovijeg uhvaćenog u tome, onog učitelja iz Novog Sada, sprema se "doček" u zatvoru- taj se neće glave nanositi...

Fristajlo
Član
Član

Broj poruka : 19651
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Divlja taj Pon Maj 17, 2010 9:29 am

Pedofili jesu bolesnici, ali, njihova bolest ih ne pere od kazne koja bi morala biti ostra.
Kastracija i zatvor odmah, ne da se puste, ''rehabilituju'' pa ponovo Jovo nanovo .Kako neko ko je tako bolesno devijantan moze da smiri svoje sexualne strasti kad svi znamo da nas one najpre vode kroz zivot?
Odmah ''poganu stvar na panj'' i gotovo.
Ima ih svuda. Uopste ne znaci da idu samo uz urbane sredine, cak mi se cini da je naprotiv- idu uz malo selo, dvadeset kuca, cuti, trpi, ne govori, sramota je. Idu uz incest tako cesto.
Nevolja je sto smo mi ljudi tako pogani sami prema sebi. Pomeraju se starosne granice kad je rec o maloletnicima i maloletnicama, odrasli shmekaju klinke u pubertetu redovno, nasladjuju se pogledima. Pedofilcine samo krenu da ostvaruju svoje bolesne snove, to je jace od njih.
Kastracija odmah i kraj. I zatvor. Razmisljam i o smrtnoj kazni za pedofile, jer sto neko sa ove teme rece, da meni dirnu dete, glavu bih mu skinula sa ramena ukoliko budem u situaciji da bolesniku pridjem!

Divlja
Član
Član

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Maj 17, 2010 9:48 am

drdoktor ::Evo pogledajte jedan snimak. Ima ih puno kako ih cike uce.

http://groundspark.org/our-films-and-campaigns/elementary/ie_clips

Kako oni to fino i podrobno objašnjavaju, ne mogu reći da su bolesnici jer nisu, samo su odvratni primjeri ljudske vrste.

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Uto Maj 18, 2010 3:53 am

U današnjem broju Alo i Blica o najnovijoj aferi- uhapšen urednik radio Beograda Jasminko Stepić, zbog sumnje daje umešan u pedofiliju...

Fristajlo
Član
Član

Broj poruka : 19651
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od biki taj Pet Maj 21, 2010 7:38 pm

na zalost se pedofili ne mogu lako prepoznati!zivela sam u istoj kuci sa pedofilom,i sad pre neki dan se ispostavilo da je on pedofil i da mi je maltretirao cerku koja ima samo3.5 godina!on je moj sogor!htela sam da ga prijavim i otisla sam prvo kod advokata da se razpitam kojim to tokom moze da ide!pa mi je rekao da posto nemam dovoljno jake dokaze za to on mi preporucuje da ne prijavim jer cu 98% izgubiti na sudu!ne mogu da verujem jos ni danas da se to sa nama desilo!ostavila sam par puta cerku kod svekrve da je cuva a posto i on tamo zivi jer ima samo 20 god,mala je odlazila i kod njega u sobu!ovde se pita gde je bila svekrva da nije primetila sta se desava sa mojim detetom!decko izgleda totalno normalno i normalnog je ponasanja,osim sto je malo povuceniji tip!niko ni pomislio nije na to da moze tako nesto da uradi!
a sta sad da radim sa cerkom?nosim je kod psichologa da bi pokusala da joj ne ostanu traume citavog zivota,a sta ako ostane sta cu joj reci kako da joj objasnim te stvari?

biki
Član
Član

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Pet Maj 21, 2010 7:41 pm

Prijavi ga i zahtjevaj da mu policija pretraži kompjuter! Uvijek imaju snimke svojih gadosti. Ne slušaj tog advokata, krivo ti govori. Imaš pravo na borbu, UVIJEK!

Lila
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdoktor taj Pet Maj 21, 2010 7:46 pm

biki ::na zalost se pedofili ne mogu lako prepoznati!zivela sam u istoj kuci sa pedofilom,i sad pre neki dan se ispostavilo da je on pedofil i da mi je maltretirao cerku koja ima samo3.5 godina!on je moj sogor!htela sam da ga prijavim i otisla sam prvo kod advokata da se razpitam kojim to tokom moze da ide!pa mi je rekao da posto nemam dovoljno jake dokaze za to on mi preporucuje da ne prijavim jer cu 98% izgubiti na sudu!ne mogu da verujem jos ni danas da se to sa nama desilo!ostavila sam par puta cerku kod svekrve da je cuva a posto i on tamo zivi jer ima samo 20 god,mala je odlazila i kod njega u sobu!ovde se pita gde je bila svekrva da nije primetila sta se desava sa mojim detetom!decko izgleda totalno normalno i normalnog je ponasanja,osim sto je malo povuceniji tip!niko ni pomislio nije na to da moze tako nesto da uradi!
a sta sad da radim sa cerkom?nosim je kod psichologa da bi pokusala da joj ne ostanu traume citavog zivota,a sta ako ostane sta cu joj reci kako da joj objasnim te stvari?

Prvo nije bas tako. Ako je vodite kod psihologa, on moze da da svoju procenu, koja i te kako se koristi u ovakvim slucajevima. Poslusao bih Lilu i rekako bih da vas je advokat krivo posavetovao.

drdoktor
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Pet Maj 21, 2010 7:50 pm

Pa to šta kažeš, trebao joj je posavjetovati psihološko vješčenje djeteta i prijavu odmah, jer se kod slučajeva pedofilije i sumnja uzima u obzir. Bez obzira na ishod, slučaj se mora podrobno ispitati. I najmanja mogućnost postojanja takvog manijaka u djetetovoj blizini je alarm!

Lila
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdoktor taj Pet Maj 21, 2010 7:52 pm

Zato sam joj to i rekao, jer znam sta sam radim u takvim slucajevima kada postoji sumnja za molestovanje deteta.

drdoktor
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od biki taj Pet Maj 21, 2010 8:04 pm

upravu ste!pokusacu kod drugog advokata!mada kad sam se raspitivala rekli su mi da u supotici jos nema ni jednog dokazanog slucaja na osnovu cega bi mogli da rade!na zalost se nerazumem toliko u prava i ne prava ,tako da ne gubim nista ako pokusam jos jednom!hvala na savetima!

biki
Član
Član

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdoktor taj Pet Maj 21, 2010 8:07 pm

biki ::upravu ste!pokusacu kod drugog advokata!mada kad sam se raspitivala rekli su mi da u supotici jos nema ni jednog dokazanog slucaja na osnovu cega bi mogli da rade!na zalost se nerazumem toliko u prava i ne prava ,tako da ne gubim nista ako pokusam jos jednom!hvala na savetima!

Biki svaki psiholog ili psihijatar u slucaju da postoji sumnja moze da napravi iskaz u kojem navodi da postoje indicije da je dete zlostavljano. Organi moraju da reaguju i da ispitaju slucaj.

drdoktor
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Pet Maj 21, 2010 10:07 pm

biki ::upravu ste!pokusacu kod drugog advokata!mada kad sam se raspitivala rekli su mi da u supotici jos nema ni jednog dokazanog slucaja na osnovu cega bi mogli da rade!na zalost se nerazumem toliko u prava i ne prava ,tako da ne gubim nista ako pokusam jos jednom!hvala na savetima!

Nema to veze sa tvojim poznavanjem/nepoznavanjem prava niti presuđenim slučajevima. Na ovim prostorima nije potreban nikakav presedan, iako sumnjam da konkretno u Subotici nijedna presuda vezana uz pedofiliju nije donesena. Ne radi se na osnovu slučaja, radi se po zakonu. Sve ovo mi zvuči pomalo neuvjerljivo.

Lila
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Uto Maj 25, 2010 12:50 pm

cat09 ::

Ostalo će doca objasniti, meni je puno pomogao.

PS. Inače, pedofili znaju jako umiljato da se ponašaju sa decom govoreći "joj, kako si sladak/slatka, zaslužuješ bombonu." Svako dete voli slatkiše i tako je može odvesti ko zna gde. Ne zaboravi, jako su nežni sa decom. E onda počinje milovanje i ostalo.

Dakle, greška je kad ljudi smatraju da su ti ljudi bolesni, da se to vidi po njihovom ponašanju- ne. To su obični građani, često poštovani u društvu, to su naše komšije za koje kažemo da su fini i ljubazni.
Nikad ne znaš ko ima kakvu mračnu stranu.

Osnovno: nauči je da nikada ne veruje strancima i nepoznatim osobama. Ne znam šta bih ti više rekla. Ni familiji takođe, jer su pedofili i očevi, očusi, dede...joj, ne bih ja više o ovome, idem na veselije teme...

Kako statistike kazu ( ali i statistike baziraju na jako neisgurnom uzorku) zloupotreba dece
je najstrashnija, a nazalost i najcesca unutar porodice, sire,uze, ali porodice.

Do samo pre godinu ,dve u Srbiji je to bila tabu tema jer je zlo uvek kod komsije,
ali nikako i kod kuce.

Uostalom to je jedna tabu tema ( porodica i zloupotreba dece) u celom svetu i ne vidim
da ce u dogledno vreme tu ensto da se menja.

Trebalo bi da majke,vrtici,obdanista na neki juako suptilan nacin pokusaju deci da
objasne da ne treba da cute ako im se neko priblizi,pipka ih,slika. medjutim, obicno
su bas majke te koje zatvaraju ochi jer ne zele skandal.

Fraya
Član
Član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sklad odjeka taj Pon Jun 14, 2010 11:25 pm

Prema pedofilima treba primeniti najstroze kazne.Prvo tu odnos snaga nije isti ,matora dzukela naspram deteta,snaga i nasilje na jednoj strani, naivnost i poverenje na drugoj strani itd.

Sklad odjeka
Član
Član

Broj poruka : 151
Datum upisa : 11.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 10:43 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh